یکی از اهداف مهم ما در کلیسای جامع آنلاین تهیه برنامه های ویدئویی و همینطور دورهای مختلف شناخت خداوند و کلام مقدس او می باشد . به همین منظور تعدادی از این برنامه ها که برای رشد در ایمان مسیحیت و همین طور تعالیم صحیح بر مبنای کتاب مقدس برای دسترسی آسان تر شما ایماندار عزیز در این بخش گردآوری شده است.

شما با انتخاب هر دوره می توایند فیلم ها و همچنین در صورت نیاز مطالب آن دوره را تماشا و دریافت نماید.

پادشاه جلال

این سفری است در کتاب‌‌های مقدس پیامبران که شما را دعوت می‌کند با یگانه خدای حقیقی ملاقات کنید و بدانید که او چه طرحی برای رهایی بندگان طغیانگرش از قلمروِ تاریکی دارد و چگونه می‌خواهد ایشان را واجد شرایط بسازد تا با او تا ابد در قلمروِ نور زندگی کنند. 

این فیلم به شکلی پُرمعنا با صدای گوینده‌ روایت می‌شود، دارای ترکیبی زیبا از نقاشی‌های متحرک و ویدئوهای زنده است و تماشای آن برای افراد از هر سنی و در هر مکانی از این جهان بسیار مناسب می‌باشد.

طول کل این فیلم ۲۲۲ دقیقه است که به زبان پارسی و در ۱۵ قسمت گروه‌بندی شده است.

دوره آلفا

دوره آلفا شامل یک مجموعه شانزده قسمتی در مورد مباحث مهم و پایه و اصولی  مسیحیت می باشد . نو ایمانداران عزیز که می خواهند با راه و روش مسیحیت و شناخت عیسی مسیح بیشتر آشنا و مطالعه داشته باشند توصیه می شود که این دوره را حتمی طی نمایند .دوره آلفا براى مسیحیان نوایمان، غیر مسیحیانی که دوست دارند در مورد مسیحیت اطلاعات داشته باشند و یا افرادی که در مورد مسیحیت سوال دارند، تهیه شده است. این دوره که بصورت فیلم های کوتاه مدت و البته به زبان فارسی میباشد به طور خلاصه “دوره آشنایی با مسیحیت” خوانده میشود. به پایان رسانیدن این دوره شاید نتواند به تمام سؤالات مربوط به مسیحیت جواب دهد، ولی مطمئنا راه را برای جستجوی فراتر باز خواهد کرد در پایان این دوره شما علاوه بر اینکه  معلومات خود را افرایش داده مراحل آماده سازی و تکمیل اعتقاد خود را نسبت به مسحیت تکمیل نموده و آماده گرفتن تعمید و پذیرش کامل مسیح خواهید بود .

دوره پرستش

دوره پرستش یک مجموعه شش قسمتی در موضوعات مختلف و مهم مسیحیت میباشد که در قالب پرسش و پاسخ مطرح میشود. به شما ایماندار عزیز در هر سطحی پیشنهاد می دهیم که در این دوره کوتاه مدت شرکت کرده و از برکات آن بهره مند شود. در این دوره به بسیاری از سوالات شما که شاید در ذهنتان باشد  پاسخ داده شده است .

زندگی نامه عیسی مسیح

فیلم ها و سریال های ساخته شدن در باره زندگی عیسی مسیح که به شناخت و درک بیشتر ما کمک خواهد کرد. هرچند که شخصیت ها و هنرمندان بازیگر هیچ یک ارزش و برابری با عیسی مسیح را نداشته و ندارند و صرفا به بازیگر مشغول می باشند.